درباره ما

تجربه ای متفاوت در تهران اسکالپ

درباره تهران اسکالپ

جوانی و زیبایی آرزوی دیرینه انسان بوده است و از دیرباز انسان به دنبال یافتن راز جوانی و زیبایی و دستیابی به اکسیر جوانی بوده است. یکی از شاخه های علم و تکنولوژی که در این سالها پیشرفت زیادی داشته است، پوست و زیبایی می باشد. به گونه ای که دیگر آرزوی جوان ماندن و زیبایی به امری در دسترس مبدل گشته است. به همین منظور برترین تجهیزات و فناوری های نوین مطرح پوست و زیبایی را بر طبق استانداردهای FDA و وزارت بهداشت و به منظور بالا بردن سطح آگاهی و آرامش خاطر مراجعین محترم در جلسه اول ابتدا شما مشاوره رایگان گشته و در این جلسه مشکلتــان بطور کامل بررسی می گردد و اطلاعات کاملی پیرامون مشکل مربوطه و روشهـــای درمانی در اختیارتان قرار می گیرد و راهکارهای لازم توضیح داده می شود. در انتها به تمام سوالات شما با کمال صبر و حوصله پاسخ داده می شود تا به  این ترتیب تصویر روشنی از مسیر درمان در پیش رویتان قرار گیرد.

مهتاب درآيند

خانم مهتاب درايند ،كارشناس ارشد و متخصص قطع نگاتيو در لابراتوار فيلم ،موفق به اخذ گواهى نامه “اسكالپ ميكروپيگمنتيشن”از كلينيك “الويز يانگ ” كانادا ميباشد، تنها نماينده و مدرس ميكرواسكالپ و مزوتراپى سر ، ميكرونيدلينگ صورت (رفع آكنه ،لك، چين و چروك ) پيگمنت اسكار يا زخم (در هر جايى از بدن )   هایفوتراپی از كلينيك مذكور و داراي صدها نمونه كارى است ، پيگمنتر آموزش دیده، متعهد و آگاه، برای سلامتی شما اهمیت قائل است و از دستگاهها و مواد مصرفی مجاز برای شما استفاده خواهد نمود و زیبایی توأم با سلامتي را برای شما به ارمغان خواهد آورد . 

تجربه ای متفاوت در تهران اسکالپ

خدمات تهران اسکالپ

میکروپیگمنتیشن

ميكروپيگمنتيشن تحولى در تكنيك سنتى تاتواست .مشكلاتى كه در تاتو وجود داشت،از جمله خطر انتقال بيماريها،رنگهاى شيميايى وسمى با فلزات سنگين.

اسکالپ آلوپسی

آلوپسی یا آلوپسیا یکی از بیماری های خود ایمنی بدن (Autoimmune disease) است که موجب ریزش موی سر می شود.

هایفوتراپی

 پیری فرآیندی گریز ناپذیر است ، با گذشت سن و بروز یکسری عوامل محیطی پوست طراوت ، شادابی و شفافیت خود را از دست می دهد .

ميكرواسكالپ

در این متد ميكرواسكالپ يكسری رنگدانه را به زير لايه اپيدرم پوست وارد ميكنند كه اين رنگدانه ها مغذی و ارگانيك هستند. دراین روش به صورت پوینت انجام خواهد شد.

مزوتراپی سر

مزوتراپى به همراه مزوتيدلينگ تزريق ويتامين و مواد معدنى مغذى زير لايه اپيدرم پوست است كه براى تقويت فوليكولهاى مو و حجيم و ضخيم شدن تار هاى مو ميباشد،

ميكرونيدلينگ

در اين روش كه به درمان تحریک کلاژن سازی یا PCI نیز معروف است ، منجر به بازسازی بافت آسیب دیده و تغییر یافته می گردد.