درباره ما

تجربه ای متفاوت در تهران اسکالپ

درباره تهران اسکالپ

جوانی و زیبایی آرزوی دیرینه انسان بوده است و از دیرباز انسان به دنبال یافتن راز جوانی و زیبایی و دستیابی به اکسیر جوانی بوده است. یکی از شاخه های علم و تکنولوژی که در این سالها پیشرفت زیادی داشته است، پوست و زیبایی می باشد. به گونه ای که دیگر آرزوی جوان ماندن و زیبایی به امری در دسترس مبدل گشته است. به همین منظور برترین تجهیزات و فناوری های نوین مطرح پوست و زیبایی را بر طبق استانداردهای FDA و وزارت بهداشت و به منظور بالا بردن سطح آگاهی و آرامش خاطر مراجعین محترم در جلسه اول ابتدا شما مشاوره رایگان گشته و در این جلسه مشکلتــان بطور کامل بررسی می گردد و اطلاعات کاملی پیرامون مشکل مربوطه و روشهـــای درمانی در اختیارتان قرار می گیرد و راهکارهای لازم توضیح داده می شود. در انتها به تمام سوالات شما با کمال صبر و حوصله پاسخ داده می شود تا به                                                                   این ترتیب تصویر روشنی از مسیر درمان در پیش رویتان قرار گیرد.

مهتاب درآيند

خانم مهتاب درايند ،كارشناس ارشد و متخصص قطع نگاتيو در لابراتوار فيلم ،موفق به اخذ گواهى نامه “اسكالپ ميكروپيگمنتيشن”از كلينيك “الويز يانگ ” كانادا ميباشد، تنها نماينده و مدرس ميكرواسكالپ و مزوتراپى سر ، ميكرونيدلينگ صورت (رفع آكنه ،لك، چين و چروك ) پيگمنت اسكار يا زخم (در هر جايى از بدن )   هایفوتراپی از كلينيك مذكور و داراي صدها نمونه كارى است ، پيگمنتر آموزش دیده، متعهد و آگاه، برای سلامتی شما اهمیت قائل است و از دستگاهها و مواد مصرفی مجاز برای شما استفاده خواهد نمود و زیبایی توأم با سلامتي را برای شما به ارمغان خواهد آورد . 

اسکالپ سر

اسکالپ سر جهت رفع طاسی سر و کم پشتی موی سر در خانمها و آقایان مورد استفاده قرار می گیرد. میکرو اسکالپ سر پر کردن جاهای خالی سر با پیگمنت می باشد که برای آقایان بصورت نقطه ای است و اگر به جایی ختم بشود که مو داشته باشد نقطه ها تبدیل به هاشور می شود (کلا منطقه کف سر را اسکالپ می گویند).

اسکالپ بخیه کاشت مو سر

ترمیم خط بخیه کاشت موی سر با اسکالپ یکی از بهترین و مهم ترین کاربردهای این تکنیک است. همانطور که در بخش های دیگر جهت آشنایی شما نوشتیم، از تکنیک اسکالپ امروزه جهت امور مختلفی استفاده می شود. از جمله استتار و پنهان کردن جای اسکار عمل های زیبایی مانند پیوند مو.

میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن (micropigmentation) یکی از تکنیک ها و روش های زیبایی است که در آن با استفاده از دستگاه های استریل و مخصوص رنگ ها بر نقاط خاصی از صورت تزریق می شوند. امروزه استفاده از دستگاه میکروپیگمنتیشن در بسیاری از نقاط جهان گسترش پیدا کرده و تبدیل به یکی از پرطرفدارترین تکنیک های زیبایی نزد خانمها شده است.

میکرواسکالپ

این روش امروزه در جهان بسیار معروف و پرطرفدار شده است تا جایی که جزو بهترین روش ها و تکنیک های زیباسازی پوست و مو محسوب می شود. به افرادی که در چنین مراکزی مشغول فعالیت هستند و این خدمات را به علاقه مندان ارائه می دهند، پیگمنتر گفته می شود