سوالات متداول

 1. هزینه انجام میکرواسکالپ حدودا چقدر است؟

  قيمت ميكرواسكالپ يا كاشت رنگدانه بستگى به حجم سر و ميزان خالى بودن سر فرد دارد .انجام كار در دو جلسه به فاصله حداقل ١٠ روز و حداكثر ٢٠ روز ميباشد.
  خط زخم يا اسكار عمل جراحى از 5٠٠/٠٠٠ تا 11٠٠/٠٠٠ تومان
  فقط جلوى سر با شقيقه هاى بغل گوش از ١٠٠٠/٠٠٠
  تا١30٠/٠٠٠تومان
  فقط پشت سر از ١٠٠٠/٠٠٠تومان تا ١30٠/٠٠٠ تومان
  كل سر بين ٢٠٠٠/٠٠٠تا ٢٥٠٠/٠٠٠ تومان
  اگر فردى رنگ پذيرى پوستش كم باشه هر جلسه اضافى از40٠/٠٠٠ تومان تا 600/000 هزار تومان

 2. آيا ميكرواسكالپ به ريشه هاى مو آسيب ميزند ؟
  • در اسكالپ عمق نفوذ سوزن و كاشت پیگمت ها بسیار سطحى است و در انتهای لایه اپیدرم ( مزودرم) انجام می گیرد. ولى ریشه مو در لایه زیرین دِرم وجود دارد كه عملاً سوزن و پیگمنت فاصله زیادى با ریشه مو دارند و به هیچ عنوان اثر سو بر روى ریشه مو ندارد، با تحریک و پوست عمل خونرسانى جهت ترمیم پوست بالا می رود و باعث تقویت ریشه مو می شود. ولى یک امّا بزرگ وجود دارد كه حتما اصول اسكالپ رعایت شده باشد! یعنى دستگاه و پیگمنت هاى مورد استفاده مخصوص اسكالپ باشد، نه دستگاه و رنگ تاتو كه نه تنها درد زیادى دارد بلكه به دلیل مواد به كار رفته در آن و عمق نفوذ بالایی كه دارد باعث ریزش مو می شود.
 3. ماندگارى اسكالپ چقدر است؟
  • ماندگارى اين رنگدانه ها بستگى به جنس پوست و شرايط كارى و زندگى و نوع نگهداري فرد دارد كه در افراد متفاوت هست بين ١تا 5 سال ميباشد وقتى كه ٥٠ درصد از رنگها پاك شد ميتونيد براى ترميم مجدد مراجعه كنيد كه هزينه اش از قيمت اوليه پايين تر هست.
 4. اسکالپ طی چند جلسه انجام میشود؟
  • اسکالپ در ۲ تا ۳ جلسه انجام می شود، در جلسه اول کل منطقه بصورت کامل کار می شود و سر کامل پر می شود. یک جلسه ترمیم نیاز دارد. جلسه 10 تا 20 روز بعد هست و در صورت نیاز به جلسات معمولا یک تا 4سال بعد مراجعه میشود.
 5. انجام اسکالپ چند ساعت طول میکشد؟
  • مدت زمان آن بستگی به میزان انجام کار و وسعت خالی بودن سر دارد که در افراد متفاوت مبیاشد ، معمولا در جلسه اول بین 4 تا 6 ساعت و در جلسه دوم  بین 2 تا سه ساعت میباشد.
 6. تفاوت بین اسکالپ و تاتو معمولی چیست؟
  • پیگمنتر مرکز ما از نظر علمی وتجربه کاری و مهارت بسیار غنی هستند و تا کنون تعداد بسیار زیادی از مراجعه کنندگان را درمان کرده اند و به صورت ماهرانه ای می توانند ظاهر طبیعی موهای سر را بر روی پوست سر ایجاد کنند. سوزن ها باید به صورتی تنظیم بشوند که حتما در لایه درم پوست کاشت رنگ را انجام دهند. سوزنهایی که برای اسکالپ استفاده می شود به مراتب ریزتر از سوزن های تاتو است تقریبا یک چهارم. مورد بعدی در خصوص پیگمنتهای مورد استفاده است که حتما باید ارگانیک و مخصوص اسکالپ باشد تا با ریشه موها و پوست سر سازگاری داشته باشد. رنگ تاتو به دلیل ترکیبات شیمیایی به ریشه مو آسیب می رساند و موجب تضعیف و ریزش مو می شود.
 7. اسكالپ چيست ؟ و چه تفاوتى با كاشت مو دارد؟
  • اين روش کاشت مو نیست. اسکالپ کاشت رنگدانه های ارگانیک است. نوعی تاتوی پزشکی هست كه بصورت نقاط ریزی که ظاهر فولیکول مو را دارد فضای خالی بین موها رو پر می کنیم که در نتیجه یک اثر بصری ایجاد می کند و آن نواحی پر به نظر خواهد آمد. این کار با استفاده از دستگاه های پزشکی انجام می شود. اسکالپ به نوعی کار درمانی محسوب شده و سبب تقویت فولیکول موها نیز می گردد .
 8. آیا اسکالپ بر روی پوستهای با رنگ موی بلوند و قهوه ای روشن انجام میشود؟
  • بر اساس رنگ پوست و رنگ مو، مناسب ترین رنگ را انتخاب می کنیم و محدودیتی از لحاظ رنگ پوست و مو وجود ندارد.
تجربه ای متفاوت در تهران اسکالپ

درباره تهران اسکالپ

به منظور بالا بردن سطح آگاهی و آرامش خاطر مراجعین محترم در جلسه اول ابتدا شما مشاوره رایگان گشته و در این جلسه مشکلتــان بطور کامل بررسی می گردد و اطلاعات کاملی پیرامون مشکل مربوطه و روشهـــای درمانی در اختیارتان قرار می گیرد و راهکارهای لازم توضیح داده می شود. در انتها به تمام سوالات شما با کمال صبر و حوصله پاسخ داده می شود تا به این ترتیب تصویر روشنی از مسیر درمان در پیش رویتان قرار گیرد.