تجربه ای متفاوت در تهران اسکالپ

خدمات ما

جوانی و زیبایی آرزوی دیرینه انسان بوده است و از دیرباز انسان به دنبال یافتن راز جوانی و زیبایی و دستیابی به اکسیر جوانی بوده است. یکی از شاخه های علم و تکنولوژی که در این سالها پیشرفت زیادی داشته است، پوست و زیبایی می باشد. به گونه ای که دیگر آرزوی جوان ماندن و زیبایی به امری در دسترس مبدل گشته است. به همین منظور برترین تجهیزات و فناوری های نوین مطرح پوست و زیبایی را بر طبق استانداردهای FDA و وزارت بهداشت و درمان گرد هم آورده و جمعـی از مجربترین پزشکــــان و متخصصان زیبایی را برای رساندن شما به آنچه ایده آلتان است به همکاری گرفته ایم و تخصص و تعهد را همواره سرلوحه کار خود قرار داده ایم.

ميكرواسكالپ

اسکالپ سر جهت رفع طاسی سر و کم پشتی موی سر در خانمها و آقایان مورد استفاده قرار می گیرد. میکرو اسکالپ سر پر کردن جاهای خالی سر با پیگمنت می باشد.

مزوتراپی سر

مزوتراپى به همراه مزوتيدلينگ تزريق ويتامين و مواد معدنى مغذى زير لايه اپيدرم پوست است كه براى تقويت فوليكولهاى مو و حجيم و ضخيم شدن تار هاى مو ميباشد،

ميكرونيدلينگ

در اين روش كه به درمان تحریک کلاژن سازی یا PCI نیز معروف است ، منجر به بازسازی بافت آسیب دیده و تغییر یافته می گردد.

میکروپیگمنتیشن

ميكروپيگمنتيشن تحولى در تكنيك سنتى تاتواست .مشكلاتى كه در تاتو وجود داشت،از جمله خطر انتقال بيماريها،رنگهاى شيميايى وسمى با فلزات سنگين.

اسکالپ سه بعدی

آلوپسی یا آلوپسیا یکی از بیماری های خود ایمنی بدن (Autoimmune disease) است که موجب ریزش موی سر می شود.

اسکالپ آلوپسی

کاربرد اصلی این تکنیک هاشور سر در مناطقی از سر است که دچار ریزش سکه ای بر اثر مشکلاتی از جمله سوختگی، بیماری آلوپسی ، بیماری لیکن پلانو موارد دیگر شده است.